Домінування iPhone над Android серед підлітків досягло абсолютного максимуму (дослідження)


Домінування iPhone над Android серед підлітків досягло абсолютного максимуму (дослідження)

Кожні півроку аналітична компанія Piper Jaffray проводить спеціальне дослідницьке опитування під назвою Taking Stock With Teens. Як можна здогадатися з назви, воно націлене на найдорожче, що у нас є – на підростаюче покоління, тобто на підлітків.

У своєму останньому дослідженні аналітики, в числі іншого, намагалися з’ясувати, чи зміг Android нарешті здобути перемогу над iOS серед підлітків. Забігаючи наперед, схоже, що ні.

За даними дослідження, 69% з приблизно 6,5 тис. опитаних підлітків віком 16,5 років (середнє значення) є власниками смартфонів iPhone. Це на 1% більше, ніж було шість місяців тому. Близько 75% сказали, що їхнім наступним смартфоном з великою ймовірністю буде пристрій компанії Apple. В даному випадку приріст становить 1%.

Між тим, всього 19% хочуть, щоб їхнім наступним смартфоном став апарат на Android.

З планшетами справа йде трохи краще. Частка власників iPad скоротилася на кілька відсотків і зупинилася на позначці 48%. Якщо дивитися в розрізі моделей, частка власників iPad Mini зросла на 1%, досягнувши позначки 16%. При цьому 50% нинішніх власників iPad не планують найближчим часом зраджувати компанії Apple, а ще 13% двома руками голосують за iPad Mini.

Число бажаючих придбати новенький Android-планшет зросло на 2%, досягнувши результату в 14%.

Мабуть, найбільш цікавим є той факт, що незважаючи на досить суттєві зусилля Microsoft підвищити привабливість свого Surface в очах юних покупців, охочих придбати один з планшетів програмного гіганта все менше і менше. За останні півроку цей показник впав на 23%. Windows-планшети цікаві тільки 19% опитаних.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua