Facebook запустив платформу для створення ботів в Messenger


Facebook запустив платформу для створення ботів в Messenger

На конференції для розробників F8 у Сан-Франциско компанія Facebook, як і очікувалося, оголосив бета-версію Messenger Platform. Тепер бізнеси можуть створювати ботів для того, щоб спілкуватися з користувачами, оформляти замовлення і проводити консультації. Ця можливість обіцяють включити вже сьогодні вночі для всього світу. Про те, як цією можливістю користуватися, можна прочитати на офіційному сайті.

Facebook-чат для спілкування Messenger за останнім часом демонстрував хороші темпи зростання, навіть краще, ніж сам додаток Facebook. Зараз його використовують близько 900 млн чоловік з півтора мільярдів всіх фейсбукеров. І зараз компанія дає бізнесу можливість створювати чат-ботів, які зможуть виконувати найпростіші функції на замовлення товарів і послуг, спілкуючись з користувачами. Ботів можна буде запускати для мобільних додатків, а також через віджети на сайтах.

“Я ніколи не знав когось, кому б подобалося б дзвонити в компанію. А бізнесам не доведеться розробляти окремі програми під кожну послугу “, – сказав засновник мережі, представляючи платформу.

Марк під час презентації продемонстрував, як будуть працювати такі боти, на прикладі бота для магазину квітів 1-800 Flowers, де можна вислати одного букет, просто ввівши його ім’я, або бота CNN, який міг би формувати щоденний дайджест новин, беручи до уваги інтереси користувача.

Користувачі зможуть блокувати певні типи повідомлень від ботів або ботів цілком. При використанні пошуку в Messenger користувачі будуть бачити як звичну видачу, так і видачу по роботам.

Деталі про роботу ботів в Facebook Messenger розповів віце-президент компанії Девід Маркус. Facebook запускає інструменти, які дозволять розробникам створювати ботів, здатних генерувати автоматичні відповіді. Основний інструмент – Send / Receive API, який, крім текстового спілкування, наділить чатбот здатністю відповідати структурованими повідомленнями, включаючи зображення, посилання і CTA-кнопки. Ті розробники, які хотіли б створювати більш складних, самонавчального ботів, зможуть скористатися Wit.ai’s Bot Engine.

За словами Маркуса, на відміну від інших компаній, які реалізують ботів через командний рядок, Facebook фокусується на тому, щоб надати користувачам можливість спілкуватися.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua