На Близькому Сході розпочато випробування «розумної» парковки


На Близькому Сході розпочато випробування «розумної» парковки

Телекомунікаційний гігант Etisalat з ОАЕ і компанія Huawei повідомили про успішні випробування на Близькому Сході технологій для «розумної» парковки.

Йдеться про глобальні мережі, що використовують енергоефективні системи – Low Power Wide Area, або LPWA. Вони являють собою новий тип мереж, здатних впоратися з великою кількістю додатків «Інтернету речей» (IoT) і міжмашинних комунікацій (M2M), які складно реалізувати в стільникових мережах 2G / 3G в силу суттєвих витрат, слабкого покриття і обмеженого часу роботи пристроїв від батарей .

Нова технологія під назвою «Вузькосмуговий Інтернет речей» (NB-IoT) заснована на стандарті 4.5G. Вона дасть операторам мобільного зв’язку, які будують мережі LPWA, великі переваги в плані реалізації, експлуатації та повторного використання існуючих процесів, IT-ресурсів і інфраструктури.

«Розумна» парковка – один з найбільш важливих елементів вертикальної структури смарт-міста, який стане вигідним одночасно і користувачам, і провайдерам послуг, і операторам мобільного зв’язку завдяки ефективному управлінню в комерційній діяльності і в приватному житті. Майданчик з інтелектуальними датчиками допоможе автомобілістам в пошуку місця для транспортного засобу та його паркування.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua