3684
Всесвітній банк зупинив видачу кредитів Україні
— Казна та Політика
Всесвітній банк (ВБ) почне фінансування нових проектів в Україні за умови кращого освоєння грошей за колишніми, схваленими раніше проектами.
Про це повідомив директор СБ у справах України, Білорусі та Молдови Чімяо Фан.
“Перш ніж ми будемо виділяти фінансування, важливо, щоб гроші, які вже виділені, були ефективно і швидко використані. У нас $ 3,1 мільярда в портфелі і $ 2,1 мільярда не вибрані. Тому ми хочемо бачити краще освоєння цих грошей до того, як будемо розглядати нові ініціативи щодо фінансування “, – сказав Фан.
Він нагадав, що за останні 2 роки Світовий банк значно збільшив фінансову допомогу Україні.
“За останні 20 місяців група Світового банку та Міжнародна фінансова корпорація надали Україні $ 4,7 мільярда, включаючи $ 2,25 мільярда прямої бюджетної підтримки”, – зазначив він.
Як повідомлялося, Світовий банк прогнозує уповільнення інфляції в Україні в 2016 році до 15%. Крім того, СБ зберіг оприлюднений в жовтні минулого року прогноз зростання ВВП України в 2016 році на рівні 1%.
За матеріалами: Сьогодні
Поділитися новиною
Також за темою
Міносвіти розробило калькулятор для точного розрахунку зарплати вчителів — деталі
Законопроєкт про надрокористування: про просить бізнес
У Держстаті повідомили, як зріс реальний ВВП за 2025 рік
На 37% більше: три найбільші благодійні фонди України зібрали у 2025 рекордні 105,87 млрд грн — НБУ
Які виплати отримують військові після звільнення з полону — детальне роз’яснення від Міноборони
«Виведення азартних ігор з тіні»: Мінцифри пропонує змінити податки на гральний бізнес
