KSG Agro підписала лист про наміри щодо реструктуризації боргу на $ 20 млн на 10 років


KSG Agro підписала лист про наміри щодо реструктуризації боргу на $ 20 млн на 10 років

Агрохолдинг KSG Agro SA. (Люксембург) з активами в Україні, підписав з міжнародними кредиторами (у тому числі експортні кредитні агентства, банки і міжнародних постачальників) попередні листи про наміри, пов’язаних з реструктуризацією боргу на загальну суму близько $ 20 млн.
Згідно з повідомленням холдингу на сайті Варшавської фондової біржі в п’ятницю, одним з основних пунктів його намірів є виплата міжнародним кредиторам платежів у розмірі 1% від кожної основної суми боргу (гудвіл-платежі).
Крім того, передбачається ступінчаста структура погашення заборгованості протягом 10 років, починаючи з 2016 року. Щорічний розмір таких платежів, відповідно до вищезазначеного плану, буде збільшуватися після перших чотирьох років обслуговування боргу.
До теперішнього часу агрохолдинг здійснив гудвіл-платежі в повному обсязі, відзначається в повідомленні.
Як наголошується в ньому, юристи сторін найближчим часом почнуть підготовку документів, пов’язаних з угодою про реструктуризацію заборгованості агрохолдингу.
Як повідомлялося, вертикально інтегрований холдинг KSG Аgro займається виробництвом, зберіганням, переробкою і продажем зернових і олійних культур, а також свинарством. До кінця 2015 року його земельний банк становив близько 63 тис. га в Україні.
У вересні 2014 року KSG Аgro представив інвесторам нову стратегію розвитку, згідно з якою він скоротить земельний банк за рахунок відмови від кримських активів (28 тис. га з 94 тис. га на той період) і зосередиться на найбільш прибуткових і перспективних проектах, в числі яких – промислове свинарство, виробництво твердого біопалива, борошномельне і круп’яне виробництво.
Співвласник і голова ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов в жовтні 2015 року заявив про намір скоротити земельний банк на 22,9 тис. га в процесі реструктуризації кредитів з Укрсоцбанком (Київ).
За підсумками 2014 року холдинг наростив чистий збиток на 38% – $ 39,47 млн. Його виручка склала $ 26,3 млн, що на 54,8% менше, ніж роком раніше, переважно з-за меншого обсягу врожаю і продажів, а також зниження цін на агропродукцію.
KSG Agro завершив січень-вересень 2015 року зі чистим прибутком $ 2,946 млн у порівнянні $ 26,475 млн чистого збитку за аналогічний період 2014 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua