У Гонтаревої порадували: Показник девальвації гривні до долара з початку року за офіційним курсом знизився до 9,4%


У Гонтаревої порадували: Показник девальвації гривні до долара з початку року за офіційним курсом знизився до 9,4%

Обмінний курс гривні до долара США станом на 25 березня зміцнився на 3% в порівнянні з початком місяця, повідомляється в макроекономічному і монетарному огляді Національного банку України за березень, опублікованому на сайті НБУ.

За оцінками Нацбанку, в результаті зміцнення національної валюти показник девальвації гривні до долара США з початку року станом на 25 березня за офіційним курсом знизився до 9,4% з 13,4%, зафіксованих в січні-лютому.

Нацбанк відзначає, що ослаблення девальваційного тиску дало можливість проводити аукціони з купівлі валюти для поповнення міжнародних резервів і чиста купівля валюти регулятором склала 24,1 млн дол.

Нагадаємо, українська гривня за офіційним курсом Національного банку України станом на 25 лютого з початку року девальвувала до долара США на 13,4% – до 27,2 грн / дол.

Історичний мінімум курсу національної валюти України по відношенню до долара США, досягнутий в лютому 2015 року, становить 30,01 грн / дол.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Валюта
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua