Держбюджет в лютому виконаний з дефіцитом майже 5 мільярдів, - НБУ


Держбюджет в лютому виконаний з дефіцитом майже 5 мільярдів, - НБУ

Державний бюджет України в лютому виконаний з дефіцитом 4,9 млрд грн, що зумовило формування кумулятивного дефіциту за підсумками січня-лютого на рівні 2,4 млрд грн.

Про це йдеться в макроекономічному і монетарному огляді Національного банку України за березень.

Як зазначає регулятор, формування дефіциту обумовлено очікуваним зростанням витрат по соціальних напрямах при одночасному уповільненні зростання доходів.
Нагадаємо, за січень-лютий 2016 року в загальний і спеціальний фонди державного бюджету, за оперативними даними Державної казначейської служби, надійшло 70,545 мільярда гривень, що на 17%, або на 10,24 мільярда гривень, більше показника за аналогічний період минулого року.

За даними Держказначейства, в січні-лютому цього року Національний банк не перераховував кошти до держбюджету, тоді як за аналогічний період минулого року НБУ перерахував 5,45 мільярда гривень.
Як повідомлялося, доходи зведеного бюджету України, за оперативними даними, за січень 2016 року склали 34,7 мільярда гривень, що на 8,7 мільярда гривень, або на 33,6%, більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Верховна Рада України 25 грудня 2015 року прийняла закон України про державний бюджет на 2016 рік з дефіцитом 3,7% ВВП і доходами 595 млрд гривень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua