НБУ підтвердив прозорість структури власності "Агрокомбанку"


НБУ підтвердив прозорість структури власності "Агрокомбанку"

Національний банк України погодив придбання істотної участі “Агрокомбанку”, визнавши структуру власності банку прозорою.

“Структура власності приведена у відповідність до вимог щодо її прозорості”, – повідомляється на сайті НБУ.

Раніше “Агрокомбанк” входив до групи банків, які отримали погодження про придбання істотної участі, але доведення їх структури власності до прозорості ще не завершено. Тепер в цій групі залишаються “Експрес-банк”, “Індустріалбанк”, “Перший інвестиційний банк” і банк “Центр”.

Структура власності ще 12 банків ( “Вектор банк”, “Гефест”, “Глобус”, “Інвестбанк”, “Банк інвестицій та заощаджень”, “КІБ”, “Мотор-банк”, “НК Банк”, “Новий”, “Платинум Банк”,“Український капітал”,“Фінанс Банк”) містить ознаки непрозорості, в зв’язку з чим триває узгодження власників.

Відносно п’яти банків ( “Земельний капітал”, “Інвестиційно-трастовий банк”, “Класикбанк”, “Смартбанк”, “Юнисон”) НБУ проводить додаткову перевірку.

Нагадаємо, Національний банк України завершує процес розкриття реальних власників українських банків, що стартував у березні 2015 року, на цьому тижні.

У березні минулого року Нацбанк зобов’язав банки надати відомості про своїх реальних власників і контролерів, а в жовтні оприлюднив перелік з 48 банків з непрозорою структурою власності, зобов’язавши банки завершити процес легалізації власників до кінця першого кварталу 2016 року.

За інформацією НБУ, анонсоване раніше завершення процесу розкриття реальних власників банків до кінця першого кварталу не означає, що на 1 квітня всі власники банків будуть розкриті, оскільки пакети документів по деяких банках ще можуть перебувати на розгляді регулятора, і поки цей процес триває.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:Айбокс Банк НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua