Боятися не треба: Яресько запевняє, що перевірки соцвиплат не зашкодять чесним українцям


Боятися не треба: Яресько запевняє, що перевірки соцвиплат не зашкодять чесним українцям

Представники приватного і державного банківського сектора – “UniCredit Bank Україна”, “Укргазбанк”, “Ощадбанк” – під час круглого столу висловили повну підтримку процесу верифікації соцвиплат і сприятимуть його проведенню.

Про це повідомила в Фейсбуці міністр фінансів Наталія Яресько.

“Ми впевнені, що верифікація допоможе державі виявити шахраїв у сфері соцвиплат і вивільнити додаткові кошти для тих, хто дійсно потребує державної підтримки”, – написала вона.

За словами Яресько, механізм проведення верифікації розробили таким чином, що він “не заподіє шкоди чесним громадянам ні як одержувачам соцвиплат, ні як клієнтам банків”.

“Вдячна банкірам і експертам за готовність і бажання проводити подібні зустрічі, пояснювати деталі і допомагати таким чином збільшувати розуміння серед наших громадян”, – додала міністр.

Раніше банкіри запевнили, що процедура верифікації соцвиплат не порушує жодного права клієнтів, а інформація про їх одержувачів надається Міністерству фінансів за передбаченою законом процедурою виключно в обсязі, необхідному для оцінки доброчесності клієнта.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua