Держстат: Сума призначених субсидій у січні-лютому зросла в 14 разів


Держстат: Сума призначених субсидій у січні-лютому зросла в 14 разів

Жителям України в січні-лютому 2016 року було призначено субсидії на відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг (ЖКП) на суму 1,4 млрд грн, що в 14 рази більше, ніж в січні-лютому 2015 року.

Про це повідомляє Державна служба статистики України.

Згідно з повідомленням, із загальної суми в міській місцевості субсидії призначені на суму 735,5 млн грн, у сільській – 671 млн грн.

За інформацією Держстату, субсидії на оплату ЖКП у січні-лютому поточного року були призначені 1,1 млн сімей, що склало 113,9% від загальної кількості сімей, які звернулися за субсидіями. При цьому в міській місцевості субсидії були призначені 673 тис. Сімей, у сільській – близько 378,8 тис. сімей. У порівнянні з січнем-лютим 2015 року кількість сімей, яким було призначено субсидії, зросла в 3,2 рази.

Середній розмір призначеної субсидії на одну сім’ю у лютому 2016 року в порівнянні з аналогічним періодом минулого року збільшився в 4,2 рази – до 1,4 тис. грн.

Нагадаємо, жителям України в 2015 році були призначені субсидії на відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг (ЖКП) на суму 2,4 млрд грн, що на 2 млрд грн, або в 6 разів більше, ніж в 2014 році.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Держстат
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua