Національне агентство зайнятості працюватиме онлайн, - заступник голови ДСЗ


Національне агентство зайнятості працюватиме онлайн, - заступник голови ДСЗ

Створення на базі Державної служби зайнятості Національного агентства дозволить поліпшити якість надання послуг, а також переведе більшу частину послуг в режим онлайн. Про це заявив заступник голови Державної служби зайнятості Сергій Кравченко.

“Після створення Національного агентства зайнятості будуть змінені підходи до роботи, послуги стануть більш доступними і їх можна буде отримувати в онлайні. Законодавчі новації дозволять в рази скоротити час для пошуку роботи, а прогноз по ринку праці дозволить уникнути дисбалансу попиту та пропозицій на роботу “, – розповів Кравченко.

Виходячи з його слів, реформою передбачено з’єднання всіх електронних ресурсів служби зайнятості в один єдиний онлайн-портал – простий і зрозумілий для шукачів роботи.

Що стосується прогнозу по ринку праці, Кравченко пояснив, що жодна державна і недержавна організація таке не проводить. Наприклад, абітурієнти вибираючи роботу не знають чи буде дана професія затребувана на ринку праці навіть після закінчення їх вузу.

На додаток до всього, реформою передбачено цілий ряд законодавчих нововведень для вирішення питань з працевлаштування молоді.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua