Нові тарифи в Одесі: За тепло заплатять з бюджету


Нові тарифи в Одесі: За тепло заплатять з бюджету

З кожним місяцем в Одесі збільшується вартість комунальних послуг. Тепер жителям однокімнатних квартир треба заплатити близько тисячі гривень за блага цивілізації, а в квітні ця сума ще зросте, адже з 1 березня діють нові тарифи на електроенергію.

Журналісти дізналися, які міські програми допомоги існують і що робити городянам, коли не вистачає грошей на оплату ЖКП.

Тільки за лютий 2016 року за субсидією звернулося в чотири рази одеситів більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сьогодні на обліку в Єдиному держреєстрі перебуває більш 202,5 тис. пільговиків-одеситів. Найчастіше скаржаться на ціни на опалення.

“Наш будинок опалюється центральним міським опаленням. В зв’язку з підвищенням тарифів і неможливістю оплачувати непомірні суми в квитанціях, а також неможливістю відмовитися від послуги ТЕЦ, просимо встановити нам за рахунок міського бюджету загальнобудинковий теплолічильник для більш справедливого розрахунку”, – просять мешканці будинку № 47 по вулиці Олександра Невського.

У муніципалітеті відзначають, що про проблему знають і намагаються допомогти всім. “Існують пільги для окремих категорій громадян за соціальною і професійною ознакою, і субсидія на житлово-комунальні послуги. А також адресна одноразова допомога на погашення боргів з оплати житлово-комунальних послуг в розмірі 2,5 тисячі гривень – на це в міському бюджеті закладено 1,8 млн гривень, пільги з оплати ЖКП інвалідам по зору I, II груп у розмірі 40% і 50% від необхідної суми і щомісячна адресна дотація для розрахунків за опалення в розмірі 200 гривень”, – розповіла нам директор департаменту праці та соціальної політики міськради Олена Китайська.

Варто відзначити, що за державною допомогою одесити можуть звернутися, якщо їхній дохід не перевищує 1930 грн – для цього потрібно звернутися в департамент праці та соцполітики та залишити електронну заявку в Єдиному центрі звернень громадян на сайті 1535.odessa.ua. У департаменті підкреслюють, що зберігаються і пільги при створенні ОСББ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua