Обсяг поставок планшетів в Україні в 2015 р. скоротився на 31,2%, смартфонів - на 21%, - IDC


Обсяг поставок планшетів в Україні в 2015 р. скоротився на 31,2%, смартфонів - на 21%, - IDC

Обсяг поставок планшетів в Україні в 2015 році склав трохи більше 815 тис. штук, що на 31,2% менше, ніж роком раніше, а смартфонів – 3,3 млн пристроїв, що на 21% менше, ніж роком раніше, говориться в прес- релізі українського офісу дослідницької компанії IDC.

У четвертому кварталі минулого року поставки склали 310 тис. пристроїв, що на 12,8%, ніж за аналогічний період 2014 року.

У структурі поставок четвертого кварталу частка пристроїв з під’єднується клавіатурою збільшилася до 6,9% з 3,6% роком раніше. Середня ціна планшета з клавіатурою склала $ 207, а звичайного планшета – зменшилася cо $ 136 до $ 120.

“З огляду на низьку купівельну спроможність українців, продовжує збільшуватися частка поставок виробників, орієнтованих на бюджетний ціновий сегмент.

Користувачі в першу чергу звертають увагу на ціну і функціонал планшета, а бренд має дедалі менше значення. Ця тенденція збережеться і в 2016 році “, – пояснюють в IDC.

Обсяг поставок смартфонів в четвертому кварталі склав 1,3 млн смартфонів, що на 3,5% більше, ніж в аналогічному періоді минулого року.

“Не дивлячись на зростання в штучному вираженні, в грошах спостерігається значне падіння – 22% в порівнянні з минулим роком. Це пояснюється тим, що в силу економічної ситуації, попит все більше зміщується в бік дешевих брендів (середня ціна смартфона за рік знизилася на 24, 5%) “, – відзначають в IDC.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua