Фіскальна служба зібрала 546 млн гривень на розвиток інфраструктури в 4 областях в 2015


Фіскальна служба зібрала 546 млн гривень на розвиток інфраструктури в 4 областях в 2015

Державна фіскальна служба зібрала 546 млн гривень на розвиток інфраструктури в Чернівецькій, Одеській, Львівській і Волинській областях у 2015 році.

Про це йдеться в повідомленні ДФС.

У серпні минулого року Верховна Рада прийняла закон, згідно з яким у вересні почався експериментальний проект, за умовами якого 50% коштів, отриманих від перевиконання плану надходжень митних платежів, спрямовуються на розвиток інфраструктури регіону.

Було визначено 4 експериментальні області (Волинська, Чернівецька, Львівська та Одеська), які першими почали реалізацію такого експерименту.

У минулому році за рахунок перевиконання індикативних показників митницями трьох областей – Волинської (на 104,2 млн гривень), Чернівецькій (на 129,9 млн гривень) і Львівській (на 312,3 млн гривень) – відповідні регіони отримали більше 546 млн гривень на розвиток інфраструктури.

Це дозволило розпочати реконструкцію місцевої дорожньої інфраструктури.

Цього року до експерименту додався ще один і Київ.

У лютому 2016 Київська міська митниця перевиконала план зборів на 340,6 млн гривень, Волинська – на 121,6 млн гривень, Львівська – на 96,7 млн гривень, Одеська – на 60,2 млн гривень, Чернівецька – на 45,2 млн гривень .

В результаті в лютому на розвиток соціальної сфери спрямовано 332,2 млн гривень.

В цілому за січень-лютий ці надходження склали 408,3 млн гривень.

Таким чином, за весь період експерименту сума, спрямована на розвиток інфраструктури в регіонах, становить 954,7 млн гривень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування