В Україні продовжує скорочуватися виробництво авто


В Україні продовжує скорочуватися виробництво авто

Виробництво транспортних засобів в Україні в січні-лютому поточного року в порівнянні з аналогічним періодом 2015 року скоротилося на 4% – до 472 одиниць, говориться в повідомленні асоціації «Укравтопром».

Згідно з даними асоціації, в лютому 2016 року на українських заводах було випущено 179 автомобілів, що на 28% більше результату лютого 2015 року та на 39% менше показника січня цього року.

Виробництво легкових автомобілів в лютому виросло в 17 разів – до 149 шт. При цьому 147 автомобілів було випущено на заводі «Єврокар», а найбільший український виробник легкових автомобілів Запорізький автомобілебудівний завод (ЗАЗ) за місяць випустив всього 2 автомобілі.

Комерційних автомобілів в лютому цього року було випущено 30 шт., що на 68% менше лютого 2015 року та на 53% менше проти січня.

Виробництво автобусів в звітному місяці повністю зупинилося.

Нагадаємо, за даними асоціації “Укравтопром”, виробництво автотранспорту в Україні за підсумками 2015 року скоротилося в 3,5 рази – до 8,2 тис. авто. У січні 2016 року автовиробництво виросло на 17% – до 293 одиниць.

Крім того, за даними корпорації “УкрАвто”, Запорізький автозавод, що двічі зупиняв виробництво в минулому році, в 2016 році не планує випуск готових легкових автомобілів, а має намір зосередитися на виробництві машинокомплектів на експорт. Згідно з озвученими планами, в 2016 році ЗАЗ має намір виробляти тільки машинокомплекти для підприємства General Motors в Єгипті, в кількості 16 тисяч штук.

Найбільшими виробниками легкових автомобілів і автобусів в Україні є корпорація «УкрАВТО» (Запорізький автомобілебудівний завод), корпорація «Богдан», «Єврокар», корпорація «АІС» ( «КрАСЗ»), корпорація «Еталон» (Чернігівський і Бориспільський автозаводи).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування