Хакери вкрали гроші з рахунку Центробанку Бангладеш в ФРС США


Хакери вкрали гроші з рахунку Центробанку Бангладеш в ФРС США

У Центральному банку Бангладеш заявили, що деякі кошти з його рахунку у Федеральній резервній системі США зникли, а сама система була зламана хакерами. Однак втрачену суму в ЦБ не уточнили.

У Федеральному резервному банку Нью-Йорка відзначили, що ніяких доказів того, що його системи були скомпрометовані, немає, а в процесі переказу грошей з рахунку Центробанку Бангладеш він слідував звичайним процедурам.

Зокрема, підкреслили в ФРС, платіж був підтверджений в рамках системи SWIFT у відповідності зі стандартними протоколами аутентифікації. Фахівці ФРС працюють з представниками Бангладеш з того моменту, як стало відомо про сумнівну трансакції, і продовжать надавати їм сприяння, резюмували у відомстві.

У бельгійському провайдера послуг обміну повідомленнями для банків SWIFT повідомили, що знайомляться з матеріалами справи, однак коментувати ситуацію відмовилися.

При цьому зазначили, що повідомлення, що передаються через SWIFT, проходять перевірку автентичності між передавачем і приймають установою, а в разі з рахунком ЦБ Бангладеш немає ніяких ознак того, що мережа була скомпрометована.

Всього в Федеральному резервному банку Нью-Йорка є рахунки близько 250 Центробанків, урядів і глобальних фінансових інститутів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

В Контексті Finance.ua
Опитування