Золотовалютні резерви України зросли до $ 13,5 мільярда


Золотовалютні резерви України зросли до $ 13,5 мільярда

Золотовалютні резерви Національного банку України в лютому 2016 року зросли на 0,7%, або на 96 млн дол., – до 13,538 млрд дол., повідомляється на сайті регулятора.

За інформацією НБУ, з початку року резерви зросли на 1,8%, або на 238 млн дол.

У повідомленні наголошується, що зростання резервів в лютому обумовлено розміщенням облігацій внутрішньої державної позики в доларах США на 431,3 млн дол.

Одночасно, НБУ в лютому проводив валютні аукціони для згладжування надмірних коливань курсу гривні, в ході яких регулятор продав на перероблено 158,8 млн дол. більше, ніж купив.

У той же час, НБУ повернув гроші за операції СВОП в сумі 150,1 млн дол. США (сальдо).

Також в лютому кошти з резервів спрямовувалися на погашення та обслуговування валютного держборгу, в тому числі 19,2 млн дол. За державними цінними паперами і 54,2 млн дол. на користь Міжнародного валютного фонду.

НБУ відзначає, що поточний обсяг міжнародних резервів України покриває 3,4 місяця імпорту і є достатнім для виконання зобов’язань і поточних операцій уряду і Національного банку України.

Нагадаємо, золотовалютні резерви НБУ в січні виросли на 142 млн дол., Або на 1%, – до 13,442 млрд дол.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
В Контексті Finance.ua
Опитування