Google тестує платежі в режимі hands free


Google тестує платежі в режимі hands free

Незважаючи на те, що Google в даний момент зайнята розвитком своєї платіжної системи Android Pay, компанія вирішила піти в платіжної індустрії ще далі – і замість мобільних платежів запропонувала розплачуватися за покупки в режимі hands free (в перекладі з англійської – «з вільними руками») .

Зараз тестування даного сервісу проходить на невеликій групі людей, що живуть в Сан-Франциско, точніше в районі Південний Бей, повідомили в компанії.

Для того, щоб зробити платіж і не діставати при цьому ні карту, ні гаманець, ні навіть смартфон, необхідно завантажити відповідну програму, доступну для власників операційних систем Android і iOS.

Після реєстрації додаток буде використовувати технології Bluetooth, Wi-Fi і геолокацію для того, щоб визначити місце розташування користувача. Потім при оплаті покупки касиру необхідно сказати, що платіж буде здійснений «за Google» і назвати свої ініціали. В системі спливе раніше завантажена фотографія користувача, касир порівняє її з людиною, що перед ним стоїть, і завершить платіж.

В майбутньому пропонується оснастити торгові точки камерами, щоб ідентифікація клієнта проходила автоматично.

Раніше схожий продукт запустив стартап Square, однак він не користувався популярністю у рітейлерів, тому від нього відмовилися.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фінтех і Картки
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua