Фіскальна служба зібрала 7,6 млрд гривень податків в Києві в січні-лютому


Фіскальна служба зібрала 7,6 млрд гривень податків в Києві в січні-лютому

Державна фіскальна служба зібрала 7,6 млрд гривень податків в Києві в січні-лютому поточного року.

Про це йдеться в повідомленні ДФС.

За оперативними даними, з початку поточного року платниками податків Києва до бюджетів усіх рівнів сплачено 7,586 млрд гривень, з них в лютому – 4,168 млрд гривень.

Збільшення надходжень відбулося по всіх основних податках, зокрема: на 392 млн гривень зросли надходження з податку на додану вартість і склали 1,297 млрд гривень; на 5,6 млн гривень підвищився рівень оплати військового збору – 124 млн гривень було перераховано до держбюджету, а також на 11,5 млн гривень збільшилися надходження у вигляді частини чистого прибутку і склали 21 млн гривень.

До бюджету міста Києва за 2 місяці 2016 столичними платниками податків було сплачено 2,412 млрд, що на 43% більше, ніж роком раніше.

Столичний бюджет додатково поповнився на 727 млн гривень.

У порівнянні з минулим роком відбулося збільшення надходжень по всіх основних податках: на 39% підвищилися надходження податку з доходів фізичних осіб, склали 514 млн гривень; єдиний податок зріс на 67% і склав 447 млн гривень; надходження від плати за землю зросли на 82% і склали 328 млн гривень; акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів склав 87 млн гривень; податок на майно – 9 млн гривень.

Дві третини всіх загальних надходжень сплачено платниками чотирьох районів столиці, а саме Шевченківського (20%), Печерського (17%), Голосіївського (16%) і Солом’янського (10%).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування