Інвесторам пропонують місяць на вивчення активів ФГВФО


Інвесторам пропонують місяць на вивчення активів ФГВФО

ФГВФО знайшов спосіб залучити «широке коло громадськості, включаючи потенційних інвесторів», до продажу активів банків-банкрутів.

«Ми повинні дати достатньо часу, щоб зацікавити потенційного покупця і конвертувати його інтерес в цінову заявку. Для цього потрібно, щоб інформація на сайті з’явилася як мінімум за місяць до аукціону. Це загальний термін, але в положенні будуть прописані терміни залежно від категорій активів. Для складних корпоративних кредиторів, можливо, знадобиться більше місяця, щоб у покупця була можливість зробити due diligence », – повідомила директор департаменту консолідованої продажу та управління активами ФГВФО Юлія Берещенко.

Мінімум місяць буде у потенційних покупців корпоративних кредитів для того, щоб зацікавитися, підписати стандартний договір про нерозголошення і отримати доступ до кімнати даних для вивчення матеріалів кредитної справи, зареєструватися на біржі, заплатити гарантійний внесок, підписати договір і подати свою заявку.

Ще одне завдання ФГВФО – забезпечити, щоб у ринку в публічному доступі була мінімально необхідна для прийняття інвестиційного рішення інформація.

«Треба забезпечити мінімальне розкриття інформації (information disclosure) по категорії активу, яка буде виставлена на нашому сайті. У новому положенні про продаж активів буде передбачений розділ, що містить інформацію, яку в мінімально необхідному обсязі треба розкрити ринку », – сказала вона.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:ФГВФО
В Контексті Finance.ua
Опитування