Екс-гендиректор "Сентравіс" і "МТС Україна" очолив Банкнотно-монетний двір НБУ


Екс-гендиректор "Сентравіс" і "МТС Україна" очолив Банкнотно-монетний двір НБУ

Національний банк України (НБУ) призначив генеральним директором свого Банкнотно-монетного двору з 1 березня 2016 року Сергія Іванюту, в 2012-2015 рр. – Фінансового директора ПрАТ “Сентравіс продакшн Юкрейн”, потім – радника гендиректора Банкнотно-монетного двору.

“Одним із пріоритетних завдань для нового директора Банкнотно-монетного двору є розробка стратегії виходу НБУ на міжнародний ринок з виробництва грошових одиниць, як це передбачено Комплексною програмою розвитку фінансового сектора до 2020 року”, – наголошується в повідомленні Нацбанку в четвер.

Центробанк нагадує, що річна виробнича потужність Банкнотно-монетного двору становить близько 1,8 млрд банкнот і 1,2 млрд монет. Це дозволяє забезпечувати як потреби України, так і виробляти продукцію на замовлення інших держав.

С.Іванюта, 1971 р.н.., до приходу в “Сентравіс” також був фіндиректором “Українські новітні технології” (2012 рік), “МТС Україна” (2011 рік) і “А.Е.С.Київобленерго” (2003- 2010 рр.), до цього працював в Укрсоцбанку і “Крафт Фудз Україна”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування