Українські підприємства можуть отримати доступ до проектів NASA


Українські підприємства можуть отримати доступ до проектів NASA

Державне космічне агентство України (НКАУ) має намір в травні цього року підписати договір з американськими компаніями, що працюють в проектах NASA, який дозволить розширити можливості залучення українських підприємств і науково-дослідних інститутів до спільних проектів на ринку космічних послуг США.
Згідно з повідомленням космічного агентства, відповідна домовленість була досягнута в ході зустрічі керівництва ДКАУ та представників американських компаній, яка відбулася 1 березня в Києві.
“Метою зустрічі було ознайомлення керівництва ДКАУ з діяльністю і продукцією підприємств космічної галузі США, пошук перспективних напрямків для співпраці між підприємствами України і США. Сторони домовилися про підписання спільного документа з метою розширення можливостей залучення українських компаній, установ, науково-дослідних інститутів і університетів до спільним проектам на ринку космічних послуг з США в рамках співпраці з фондом CRDF Global “, – йдеться в повідомленні.
Підписання договору планується здійснити під час робочого візиту керівництва ДКАУ в США в кінці травня цього року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування