23
“Першопричини провальних конкурсів”- заступник голови ФДМ Леонід Кальніченко
Досить невдало в нинішньому році продаються вітчизняні підприємства. З 207 запланованих пакетів - своїх власників знайшли тільки 30. Це принесло країні всього 1 млрд., 647 млн. А кожна проблема, як відомо, породжує купу домислів і різного роду міркувань.
Про те, чому багато підприємств, що виставляються на конкурс, не знаходять своїх інвесторів - розповів заступник Голови ФГІ Леонід Кальніченко.
“Першою досить істотною проблемою в провалі багатьох конкурсів цього року, на мій погляд, можна вважати ціну пакетів, що виставляються. Тим паче, якщо до неї ще й додати борги підприємства і майбутні інвестиції. Другий – відсутність достатньої кількості покупців, спроможних заплатити вказані гроші.
Можливо, у майбутньому ця проблема буде вирішена за допомогою приватизаційних грошей. Як відомо, парламент вирішив не включати їх у дохідну частину бюджету і пропонує направити на інвестування економіки. Адже більшість не проданих підприємств потрібно оздоровлювати і надавати їм привабливості. Якщо, звичайно, ми хочемо утримувати пакетні ціни.”
За матеріалами: ФДМУ
Поділитися новиною