Uber в Україні - "зрада чи перемога": Чого вимагають таксисти


Uber в Україні - "зрада чи перемога": Чого вимагають таксисти

Ніхто б не виступав проти системи Uber, якби в Україні були б прийняті необхідні закони, які б зробили ринок приватного перевезення прозорим.

Про це заявив глава профспілки таксистів України Василь Попик.

“Ми не виступаємо проти сервісу Uber, таких додатків в Україні достатньо. Не проблема в самому додатку, а проблема в тому, яким чином і коли це робиться”, – заявив Попик. За його словами, обурення у таксистів викликає і той факт, що влада навіть не порадилася з учасниками ринку.

Як підкреслив Попик, таксисти неодноразово піднімали питання про те, що ринок легального приватного перевезення в Україні не врегульовано, практично відсутній, тому в таких умовах не можна заводити в країну подібний сервіс. “Коли на ринку беззаконня, і ми про це постійно говоримо, не потрібно в країну заводити сервіс, який не вносить ясність в цей ринок”, – сказав Попик.

Противники системи Uber заявляють, що сервіс дає роботу приватникам, які не мають права на цю діяльність. Якщо раніше таксистам доводилося конкурувати з іншими службами таксі, то після того, як на ринку з’явиться Uber, таксистом зможе стати будь-хто.

Прихильники системи стверджують, що Uber допоможе знизити ціни на таксі і створити здорову конкуренцію. Програму необхідно просто завантажити на свій телефон, підключити до неї банківську карту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua