Помилка в оновленні безпеки для Mac відключає Ethernet-порт


Помилка в оновленні безпеки для Mac відключає Ethernet-порт

Деякі користувачі комп’ютерів Mac разом з оновленням безпеки минулого тижня отримали непрацюючий Ethernet-порт. На форумах з’явилося багато скарг з однаковими “симптомами” проблеми: після перезавантаження Mac перестав підключатися до Інтернету через кабель. Зараз Apple офіційно визнала наявність проблеми і заявила про це на сторінці технічної підтримки. На щастя, цей баг виявився програмним і легко переборним. Проблема пов’язана з помилкою в оновленні, яка блокувала завантаження драйвера Ethernet.

Якщо Ethernet-порт на вашому комп’ютері Mac перестав працювати, необхідно вручну оновити драйвер Ethernet до версії 3.28.2, в якій міститься виправлення помилки. Для цього необхідно підключити Mac до Wi-Fi, відкрити термінал і виконати команду:

sudo softwareupdate —background

Після цього термінал запросить пароль адміністратора системи. Якщо у вас немає можливості підключитися до Wi-Fi, потрібно видалити драйвер AppleKextExcludeList.kext, щоб виправити помилку. Для цього потрібно перезавантажити Mac в режимі відновлення, натиснувши Cmd + R під час запуску, і в терміналі виконати команду:

rm -rf “/Volumes/MacintoshHD/System/Library/Extensions/AppleKextExcludeList.kext”

Перед будь-яким втручанням в системні файли рекомендується зробити резервну копію системи в Time Machine.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua