У Google Docs з'явилася можливість форматувати документ голосом (відео)


У Google Docs з'явилася можливість форматувати документ голосом (відео)

Торік текстовий редактор Google було додано функцію розпізнавання мовлення. Для активації цієї функції необхідно в меню «Інструменти» клацнути по пункту «Голосове введення» з іконкою мікрофона.

Тепер функції голосового введення були істотно розширені. Нові голосові команди дозволяють форматувати документи, задаючи відступи або абзаци, встановлюючи заголовки або розмір шрифту, не доторкаючись до миші чи клавіатури. Дуже корисною може виявитися функція вирівнювання тексту або повного видалення будь-якого форматування. Також голосовою командою можна відправити документ на друк.

На даний момент всі ці можливості доступні в Google Docs тільки користувачам, що працюють через браузер Google Chrome з персонального комп’ютера. У найближчому майбутньому можливості голосового управління форматуванням документа стануть доступні і в мобільних версіях Google Docs. Зараз користувачі операційних систем iOS і Android можуть диктувати голосом текст, але форматувати документи їм доводиться вручну.

З відео, що демонструє нові функції, можна ознайомитися нижче.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «У Google Docs з'явилася можливість форматувати документ голосом (відео)» на Finance.ua - 2.2
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua