Порошенко підписав закон про "партійну диктатуру"


Порошенко підписав закон про "партійну диктатуру"

Президент України Петро Порошенко підписав законопроект №3700, яким народні депутати дозволили виключення кандидатів в депутати парламенту з виборчого списку партії в тій частині, де за підсумками голосування вони не отримали права на розподіл мандатів у багатомандатному окрузі. Про це свідчить інформація на сторінці документа на сайті ВРУ.

Відзначимо, що в ході представлення проекту закону нардеп Олег Ляшко з трибуни ВР зачитав нову редакцію документа, відповідно до якої встановлюється, що з’їзд партії може прийняти рішення про виключення зі свого списку кандидата в депутати Ради, який за підсумками результатів виборів вважається необраним до прийняття рішення Центральної виборчої комісії про визнання його обраним.

Після прийняття партією відповідного рішення Центрвиборчком повинен прийняти рішення про виключення такого кандидата зі списку відповідної партії.

Підкреслимо, що дія законопроекту буде поширена на виборчі списки партій, які брали участь у виборчому процесі на позачергових парламентських виборах в 2014 році.

Нагадаємо, народні депутати дозволили виключення кандидатів в депутати парламенту з виборчого списку партії в тій частині, де за підсумками голосування вони не отримали права на розподіл мандатів у багатомандатному окрузі.

Так, за прийняття даного законопроекту №3700 за основу і в цілому проголосували спочатку 222 нардепи, а потім 236 парламентаріїв. Ухвалення документа викликало в залі невдоволення.

При цьому ВР не скасувала законопроект №3700. Відповідну постанову 3700-П1 щодо скасування підтримав всього 81 нардеп при мінімально необхідних 226.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua