Кабмін вирішив створити Агентство повернення активів


Кабмін вирішив створити Агентство повернення активів

Уряд в середу прийняв постанову про створення Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління отриманими від корупційних та інших злочинів активами. Створення цього органу – одна з вимог ЄС для надання Україні безвізового режиму.

Закон, яким передбачено створення Агентства повернення активів, був прийнятий ще 10 листопада минулого року. Під час розгляду з документа зникли важливі норми, на введенні яких наполягає Європейський союз. Парламент виправив закон 18 лютого.

4 лютого Кабмін доручив розпочати підготовку до проведення конкурсу на посаду керівника Агентства повернення активів.

Це агентство буде центральним органом виконавчої влади зі спеціальним статусом. Його глава призначається на посаду Кабінетом міністрів на 5 років за результатами конкурсу.

Основними функціями агентства стануть: аналіз статистичних даних та іншої інформації про активи; пошук, оцінка активів за зверненням правоохоронних органів; ведення Єдиного державного реєстру активів, на які накладено арешт в кримінальному провадженні; співпраця з іноземними державами щодо виявлення активів; роз’яснення правоохоронцям з питань, пов’язаних з активами; управління знайденим майном.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua