Активи банків-банкрутів продаватимуть на єдиному електронному майданчику


Активи банків-банкрутів продаватимуть на єдиному електронному майданчику

Фонд гарантування вкладів буде проводити всі продажі на єдиному електронному майданчику. В якості платформи уряд запропонував використовувати Систему електронних торгів арештованим майном Міністерства юстиції – CETAM.

Уряд України звернеться до Національного банку з пропозицією зобов’язати Фонд гарантування вкладів реалізовувати всі активи переданих йому банків на єдиному електронному майданчику. Перехід дозволить збільшити надходження від продажу і здійснювані ФГВФО виплати вкладникам і клієнтам банків.

«Чи можемо зробити спільну (з НБУ) постанову і фактично зобов’язати Фонд гарантування реалізовувати виключно в електронному режимі, виключно на електронних торгах і на одному публічному майданчику», – сказав прем’єр-міністр Арсеній Яценюк на засіданні Кабінету міністрів в Києві в середу.

В даний час Фонд продає активи на 59 різних майданчиках. Як уточнив міністр юстиції Павло Петренко, ці майданчики – не електронні, а деякі з них навіть не мають веб-сайтів. При цьому, в даний час Фондом виставлені на продаж активи загальною вартістю 47 млрд.грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:ФГВФО
Опитування
В Контексті Finance.ua