Гройсман підписав "безвізові" закони


Гройсман підписав "безвізові" закони

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсаман підписав пакет законів, необхідних для лібералізації безвізового режиму, і направив на підпис президенту Петру Порошенку. Про це в Twitter повідомив прес-секретар Гройсмана Дмитро Столярчук.

“Володимир Гройсман підписав ухвалені парламентом минулого тижня “безвізові” закони та направив президенту”, – написав Столярчук.

Раніше повідомлялося, що Європейська комісія (ЄК) проаналізує пакет “безвізові законів”, прийнятий Верховною Радою України.

Нагадаємо, Європейська комісія може подати пропозицію щодо візової лібералізації з Грузією на наступному тижні, аналогічна пропозиція для України може затягнутися.

“Європейська комісія може представити свою пропозицію для лібералізації візового режиму з Грузією наступного тижня. Ймовірно, що Україні доведеться чекати трохи довше”, – повідомив брюссельський журналіст “Радіо Свобода” Рікард Йожвик.

Відзначимо також, що в ході робочого візиту в Україну глава МЗС Франції Жан-Марк Еро заявив, що безвізовий режим для України залежить від боротьби з корупцією.

“Від вашого просування на шляху боротьби з корупцією буде залежати введення безвізового режиму з ЄС. Те ж стосується і МВФ”, – заявив він.

Крім того, Єврокомісія проаналізує прийняті Радою “безвізові закони”.

“Новоприйняті закони потрібно буде проаналізувати в контексті звіту (Єврокомісії від 18 грудня 2015 року) і в контексті наших рекомендацій”, – зазначила прес-секретар Європейської служби зовнішньої дії Майя Косьянчич.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua