Fitch: Політична криза в Україні може вплинути на рейтинги країни


Fitch: Політична криза в Україні може вплинути на рейтинги країни

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings заявляє, що наслідки політичної кризи для рейтингів України будуть залежати від рішення Міжнародного валютного фонду (МВФ) – чи надавати країні фінансову допомогу чи ні. Про це повідомляє прес-служба агентства.

У повідомленні говориться, що напруженість між президентом Петром Порошенком і прем’єр – міністром Арсенієм Яценюком, одночасно з впливом корупції і зростанням популярності опозиції, вже відтягнули реформи і затримали транші від фонду. Прес-служба агентства пише, що найближча перспектива політичних наслідків того, що відбувається, поки не ясні.

У Fitch вважають, що міноритарний уряд або нові вибори тільки додадуть невизначеності щодо здатності уряду України провести реформи, які критично важливі для програми МВФ.

Одночасно міжнародним фінансовим кредиторам, таким як МВФ та іншим, важливо, щоб суверенний рейтинг України підтримувався на рівні ССС – позначки, до якої він підійшов в листопаді минулого року після завершення реструктуризації зовнішнього боргу.

Низький показник суверенного рейтингу України відображає існуючі недоліки в макроекономічному середовищі країни, а також структурні питання, в тому числі і до управління державою.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua