Фонд держмайна назвав можливу дату початку конкурсу по приватизації ОПЗ


Фонд держмайна назвав можливу дату початку конкурсу по приватизації ОПЗ

Фонд державного майна України (ФДМУ) 30 червня 2016 роки планує почати конкурс з приватизації 99,6% акцій одного з найбільших в країні виробників хімічної продукції Одеського припортового заводу, йдеться в плані продажу підприємства.

«Проведення конкурсу з продажу пакета акцій з відкритістю пропонування ціни за принципом аукціону і визначення конкурсною комісією переможця конкурсу – 30 червень 2016 року», – повідомляється в документі.

Згідно з планом, даний етап приватизації триватиме 30-45 днів.

Також 4 травня фонд планує засідання конкурсної комісії з визначення початкової ціни продажу і фіксованих умов проведення конкурсу.

Згідно з документом, робоча група Кабінету міністрів 5 травня має буде надати фонду рекомендації по початковій ціні пакета акцій заводу.

Раніше глава фонду Ігор Білоус повідомив, що ФДМУ має намір продати Одеський припортовий завод в червні цього року. Він зазначив, що відкладати приватизацію підприємства далі не можна, тому що ситуація на ринку аміаку і карбаміду не стане краще, а запасу потужності у заводу трохи.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:ФДМУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua