Яценюк вважає, що діяльністю Кабміну незадоволені в першу чергу олігархи


Яценюк вважає, що діяльністю Кабміну незадоволені в першу чергу олігархи

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк вважає, що незадоволені діяльністю уряду в першу чергу олігархи.

В інтерв’ю українським телеканалам А.Яценюк розповів, що за час діяльності його уряду олігархи були істотно обмежені в своїх можливостях.

“Що отримали олігархи за останні два роки? Вони не отримали можливість приватизувати жоден об’єкт в Україні так, як вони приватизували до цього: домовилися, олігархічна змова і підприємство отримали. Державні збагачувальні комбінати, ряд інших індустріальних об’єктів, які перебували в так званій «оренді» на десятки років, повернуті знову в державну власність”, – сказав він.

Крім того, прем’єр додав, що “всі банкіри, які сиділи на газових схемах, знищені – тільки прямі контакти”, а також піднята рента на руду, нафту, газ і так далі.

Він також зазначив, що в складі чинного уряду немає жодного представника олігархічних груп, як це було раніше, а вплив на парламент олігархів також значно ослаб. “Чи задоволені олігархи такою діяльністю уряду за останні два роки?” – додав А.Яценюк.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua