Яресько прогнозує своєчасний початок роботи реєстрів по відшкодуванню ПДВ


Яресько прогнозує своєчасний початок роботи реєстрів по відшкодуванню ПДВ

Міністр фінансів Наталія Яресько прогнозує своєчасний початок роботи реєстрів по відшкодуванню податку на додану вартість і констатує відсутність прострочення по відшкодуванню податку.

Про це вона повідомила у Верховній Раді.

“Перш за все, всі постанови, прийняті в п’ятницю на засіданні Кабінету Міністрів, будуть підписані вчасно”, – сказала вона.

Також Яресько зазначила, що в даний момент заборгованість по відшкодуванню ПДВ відсутня.

Депутат від фракції “Об’єднання “Самопоміч” Тетяна Острикова нагадала, що завтра 20 лютого граничний термін подачі декларацій з ПДВ.

В кінці грудня 2015 року Верховна Рада прийняла зміни до Податкового кодексу, згідно з якими передбачено створення 2 відкритих реєстрів для відшкодування ПДВ.

Згідно з цими змінами, з 1 лютого відшкодування ПДВ має відбуватися відповідно до двох публічних хронологічних реєстрів.

В 1 реєстрі числяться платники податків, у яких більше 40% операцій є експортними, у 2 – всі інші платники податків з невеликими обсягами експорту.

Нагадаємо, 15 лютого Кабінет Міністрів затвердив створення відкритих реєстрів по відшкодуванню податку на додану вартість.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua