НБУ завершивши другий етап централізації регіональної мережі


НБУ завершивши другий етап централізації регіональної мережі

Національний банк України (НБУ) завершив процес переведення кореспондентських рахунків банків до центрального апарату НБУ в Києві, завершивши другий етап централізації регіональної мережі і балансу регулятора, повідомляється на сайті НБУ.

“Після централізації функцій Київського територіального управління Національний банк отримав можливість перевести рахунки всіх банків до центрального апарату НБУ в Києві. Це стало останнім кроком в централізації балансу київського представництва НБУ. Зазначу, що нам вдалося досить швидко і без проблем перевести рахунки банків до центрального апарату” , – цитує прес-служба регулятора заступника голови НБУ Владислава Рашкован.

За його словами, НБУ максимально централізував власний баланс – окремі баланси мають тільки Банкнотно-монетний двір та Фабрика банкнотного паперу. Найближчим часом НБУ зніме з державної реєстрації колишні відокремлені підрозділи НБУ в регіонах і повністю завершить процес централізації регіональної мережі центробанку.

Як повідомлялося, баланси всіх філій НБУ були централізовані, а територіальні управління виключені зі структури регулятора в кінці минулого року в рамках комплексного проекту трансформації центрального банку.

До початку процесу трансформації Національного банку в 2014 році кореспондентські рахунки банків перебували в територіальних управліннях НБУ, а з кінця 2014 року вони були переведені в Київське територіальне управління.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua