Україна очолила список країн із зростання економіки в 4-му кварталі, - ICU


Україна очолила список країн із зростання економіки в 4-му кварталі, - ICU

Україна очолила список країн за показником зростання економіки в 4-му кварталі 2015 року, продемонструвавши зростання ВВП в 6,1% в порівнянні з 4-м кварталом 2014 року.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook повідомив керівник аналітичного підрозділу групи «ICU» Олександр Вальчишен.

«Четвертий квартал виявився вельми вдалим для економіки», – зазначив експерт, додавши, що мова йде про порівняльний показник зростання реального ВВП квартал до кварталу з урахуванням сезонного фактора.

За розрахунками ICU, найгірший квартальний показник продемонструвала Росія, маючи падіння ВВП на 2,8%. Економіка США, за версією «ICU», додала 0,7%, Великобританії – 2%. Наші сусіди – Польща, Словаччина і Угорщина – «виросли» на 4,1-4,5% за підсумками 4-го кварталу 2015 року.

Нагадаємо, за даними Державної служби статистики України, падіння валового внутрішнього продукту (ВВП) України в четвертому кварталі 2015 року з порівнянні з аналогічним періодом 2014 року сповільнилося до 1,2% з 7,2%, зафіксованих кварталом раніше. У порівнянні з попереднім, третім кварталом, в четвертому кварталі ВВП з урахуванням сезонного фактора виріс на 1,5%.

Загалом упродовж року офіційних даних динаміки ВВП не публікували, проте заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Юлія Ковалів повідомляла, що Мінекономрозвитку оцінює падіння ВВП в 2015 році в 10%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua