Яценюк закликає демократичні політсили "перегорнути сторінку": Ми не маємо права допустити розвалу країни


Яценюк закликає демократичні політсили "перегорнути сторінку": Ми не маємо права допустити розвалу країни

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк закликає президента України Петра Порошенка, фракцію “Блоку Петра Порошенка” і всі демократичні сили “перегорнути сторінку”, щоб не допустити повторення помилок минулого і розвалу країни.

“Я звертаюся до президента, до його фракції і до всіх здорових і демократичних сил:” Перегорнули сторінку “. Ми не маємо права допустити жахливого сценарію розпаду країни, і не маємо право повторювати помилки 2005 року”, – сказав він на засіданні Кабміну в Києві в четвер.

А.Яценюк підкреслив, що його рука протягнута президенту П.Порошенку і його фракції.

“Не тільки моя, а й усієї фракції “Народний фронт”, яка є разом з президентською фракцією основою коаліції і основою змін в країні”, – додав він.

Прем’єр вважає, що зараз ситуація набагато складніша, ніж була в 2005 році, тому всі повинні “взятися за руки”, забути про минулі образи і взяти на себе всю відповідальність за долю країни.

“Іншого варіанту і рецепта просто немає”, – підкреслив А.Яценюк.

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк проведе повторні переговори з президентом Петром Порошенком і керівництвом фракції “Блок Петра Порошенка” з приводу підтримки уряду.

“Я проведу сьогодні консультації з Радикальною партією, ще раз поговорю з президентом, з керівником його фракції. Потрібно прибрати емоції, вони ні до чого”, – сказав А.Яценюк на засіданні уряду в Києві в четвер.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Опитування
В Контексті Finance.ua