Вранці стільці, а вже ввечері гроші: ЄС готовий виплачувати українським чиновникам, але є умови


Вранці стільці, а вже ввечері гроші: ЄС готовий виплачувати українським чиновникам, але є умови

Європейський Союз готовий надати фінансову допомогу Україні для матеріального стимулювання держслужбовців, але після старту реформи державної служби, розробки системи преміювання та отримання детальних фінансових розрахунків.

Про це заявив журналістам у четвер посол Європейського Союзу в Україні Ян Томбінський.

“ЄС неодноразово говорив, що ми готові надати додаткову допомогу Україні, але потрібні ще певні управлінські рішення, зокрема стратегія реалізації реформи держслужби, план дій і визначити відповідальних за конкретні кроки, а також дуже детальні фінансові розрахунки фінансової стимуляції держслужбовців і розробка системи їх преміювання “, – сказав Томбінський.

Він нагадав, що європейські гроші вже працюють в Україні, але в документах, на підставі яких надається допомога, є положення, які передбачають, що додаткова допомога може бути отримана після старту реформи державної служби.

Відповідаючи на запитання щодо реакції Євросоюзу на політичну кризу в Україні, Томбінський зазначив, що в ЄС очікують “консолідації парламенту і уряду навколо реформ і реформ, реформ, реформ”.

Нагадаємо, під час звіту у Верховній Раді про попередньому році роботи Кабінету Міністрів Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк повідомив, що підписав лист до наших європейських партнерів з проханням створити фонд для матеріального стимулювання державних службовців в перехідний період реформування країни.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua