Порошенко просить Раду ратифікувати конвенцію МОП №102 про мінімальне соцзабезпечення


Порошенко просить Раду ратифікувати конвенцію МОП №102 про мінімальне соцзабезпечення

Президент України Петро Порошенко вніс до Верховної Ради проект закону про ратифікацію Конвенції Міжнародної організації праці (МОП) про мінімальні норми соціального забезпечення №102.

Як повідомляється на офіційному сайті українського парламенту, відповідний законопроект під №4096 зареєстрований 17 лютого. Профільним комітетом визначено Комітет у закордонних справах.

Текст документа на сайті Верховної Ради поки відсутній.

На офіційному сайті МОП наголошується, що конвенція №102 від 4 червня 1952 роки встановлює мінімальні норми для дев’яти розділів соціального забезпечення: медичне обслуговування, виплати через хворобу, допомога по безробіттю, допомога по старості, допомога у випадках виробничого травматизму, допомога сімейна, допомога по вагітності, допомога по інвалідності, допомога у зв’язку з втратою годувальника. У той же час країни члени повинні ратифікувати хоча б три з дев’яти розділів, надає гнучкість в їх використанні в залежності від соціально-економічного рівня країн-підписантів.

Конвенція №102 передбачає, що схеми соцзабезпечення управляються на тристоронній основі між урядами, організаціями роботодавців та працівників.

Конвенція ратифікована 43 країнами-членами МОП. Останньою була Албанія (2006 г.). Ряд країн ратифікував Європейський кодекс соціального забезпечення, змодельований на базі Конвенції №102, але надає більш високий рівень допомоги.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua