ЗВТ з Канадою відкриє Україні доступ на ринки всієї Північної Америки


ЗВТ з Канадою відкриє Україні доступ на ринки всієї Північної Америки

Створення Зони вільної торгівлі між Канадою і Україною значно спростить українським виробникам доступ на ринок США.

Про це розповів президент Конгресу українців Канади Павло Грод.

«Дуже вигідною може виявитися переробка української сировини в Канаді з подальшим продажем кінцевого продукту в США. Ми хочемо, щоб українські експортери бачили ситуацію ширше, ніж просто продаж чогось в Канаду. Отримавши умови, підприємці знайдуть шляхи збуту продукції через Канаду на весь північноамериканський ринок », – сказав Грод.

За його словами, зона вільної торгівлі між країнами, крім скасування мит, пошле позитивний сигнал канадським інвесторам. «ЗВТ істотно додасть віри канадським інвесторам в український ринок і дасть можливість українським виробникам продавати свої товари в Канаду без мит», – зазначив президент Конгресу українців Канади.

Він додав, що українська діаспора Канади готова надати сприяння українському бізнесу в освоєнні нових ринків. «У складі Куку є різні організації, зокрема, Канадсько-українська торгова палата, в завдання якої входить сприяння українському бізнесу. Вона може проконсультувати і порадити. До Конгресу входять також організації, що займаються гуманітарною допомогою, роботою з молоддю та інші. Ми координуємо і пов’язуємо людей », – пояснив Грод.

Нагадаємо, що угода про Зону вільної торгівлі між Канадою і Україною було укладено влітку минулого року і зараз йде процедура його юридичного узгодження. Очікується, що вступить в дію вона у другому кварталі 2016-го.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua