Порошенко підписав закон "Про державні закупівлі"


Порошенко підписав закон "Про державні закупівлі"

Президент України Петро Порошенко підписав закон №922-V ІІІ “Про державні закупівлі”, прийнятий Верховною Радою 25 грудня 2015 року, повідомила прес-служба глави Української держави в середу.

“Законом передбачається введення електронної системи закупівель для всіх державних закупівель для товарів і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 200 тис. грн, і для робіт – дорівнює або перевищує 1,5 млн грн (для замовників, які здійснюють свою діяльність в окремих сферах господарювання, вартість товарів і послуг – дорівнює або перевищує 1 млн грн і для робіт – дорівнює або перевищує 5 млн грн) “, – зазначено в повідомленні.

В інформації зазначається, що закон забезпечує поширення системи електронних закупівель протягом 2016 року у 2 етапи: з 1 квітня – для центральних органів виконавчої влади та замовників, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання; з 1 серпня – для інших клієнтів.

“Реалізація закону дозволить підвищити рівень конкуренції у сфері державних закупівель і знизити рівень корупції”, – повідомляється в інформації прес-служби глави держави.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua