Рада прийняла закон для запуску процесу приватизації


Рада прийняла закон для запуску процесу приватизації

Верховна Рада прийняла закон, який дозволить уряду почати приватизацію великих державних підприємств.

За прийняття в цілому законопроекту №2319а-д у вівторок проголосувало 252 народних депутата.

Як повідомлялося, законопроект №2319а-д був розроблений депутатами замість аналогічного законопроекту №2319а, розробленого Кабінетом міністрів.

Депутат Юрій Левченко (позафракційний) під час обговорення законопроекту в сесійній залі запропонував не тільки не скасовувати попередній продаж на біржі 5-10% акцій підприємства, що приватизується, а й збільшити такий пакет до 25% акцій, і продавати його якщо не на українській біржі, то на закордонній. Але депутати не підтримали правки Ю.Левченко.

Новий законопроект, як і попередній, скасовує обов’язковий попередній продаж на біржі 5-10% акцій підприємства до початку проведення конкурсу, а також забороняє брати участь у приватизації резиденту держави-агресора.

Верховна Рада намагалася прийняти цей законопроект з листопада 2015 року. Про необхідність прийняття цього закону неодноразово заявляв міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус.

Уряд планував почати приватизацію великих підприємств з Одеського припортового заводу, а також виставити на приватизацію енергопостачальні компанії (обленерго) і енергогенеруючу компанію “Центренерго”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua