Аграрії отримали доступ на ринок Індонезії


Аграрії отримали доступ на ринок Індонезії

Індонезія визнала Одеську державну прикордонну контрольно-токсикологічну лабораторію такою, яка відповідає індонезійській системі контролю за безпекою та якістю харчових продуктів.

Про це пише УкрАгроКонсалт.

Відтепер Україна може постачати в цю країну свіжу продукцію рослинного походження, повідомляє Державна ветеринарна і фітосанітарна служба.

Рішення зареєструвати Одеську лабораторію Індонезія прийняла в січні 2016 р. Реєстрація діятиме три роки – до 21 січня 2019 р.

Відповідно до реєстраційних вимог, вантажі, які відправляються Україною в Індонезію, повинні супроводжуватися попереднім повідомленням, яке видається на свіжу продукцію рослинного походження перед відправкою з країни-походження, і сертифікатом аналізу, що видається зареєстрованою дослідною лабораторією.

“Вперше за період існування незалежної України Одеська прикордонна державна контрольно-токсикологічна лабораторія пройшла реєстрацію відповідно до вимог Республіки Індонезія на проведення досліджень з безпеки сільгосппродукції: гранично допустимого вмісту пестицидів, важких металів і біотоксинів”, – зазначив перший заступник голови Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів Володимир Лапа.

Він додав, що це дозволяє вітчизняним виробникам розширити свої експортні можливості, а також стимулюватиме їх підвищувати якість продукції і модернізувати виробництво відповідно до міжнародних вимог.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Аграрії отримали доступ на ринок Індонезії» на Finance.ua - 2.3
В Контексті Finance.ua