ЄС виступив зі зверненням до України, висунувши вимоги


ЄС виступив зі зверненням до України, висунувши вимоги

Представництво Європейського Союзу в Україні закликає владу України забезпечити прозорість відбору керівників державних підприємств та їх фінансової звітності.

Про це йдеться в заяві представництва ЄС за згодою з керівниками дипломатичних місії держав-членів ЄС в Україні.

“Економічне і соціальне відродження України вимагає подальшого поліпшення умов ведення бізнесу, а також невтомної підтримки громадянами реформ, початих урядом … Одним з головних пріоритетів в цьому відношенні є прозорість відбору і призначення керівників державних підприємств та їх фінансової звітності”, – сказано в ньому .

У заяві говориться, що також необхідно забезпечити прозорість кроків по приватизації або ліквідації деяких таких підприємств відповідно до програми макроекономічної і фінансової стабілізації, узгодженої з міжнародними фінансовими організаціями.

На думку ЄС, політичному керівництву України слід відкласти в сторону розбіжності і спільно зосередиться на подальшому виконанні плану реформ.

Нагадаємо, представництво Європейського Союзу в Україні закликає політичне керівництво України об’єднатися і продемонструвати переконливі результати в боротьбі з корупцією.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua