Кононенко орендував землю всередині розв'язки в Києві - будуватиме офіс з паркінгом, - ЗМІ


Кононенко орендував землю всередині розв'язки в Києві - будуватиме офіс з паркінгом, - ЗМІ

ТОВ «Європейський дім» Ігоря Кононенка має в оренді земельну ділянку площею 1,98 га на перетині вул. Академіка Заболотного та Столичного шосе у Києві.

Про це свідчать дані Публічної кадастрової карти, повідомляють «Наші гроші»

Йдеться про ділянку в центрі транспортної розв’язки на Столичному шосе в Голосіївському районі.

Фірма отримала цю землю в березні 2007 року. Тоді Київрада ухвалила рішення передати «Європейського дому» ділянку за рахунок ненаданих у власність або користування міських земель. Оренду фірмі погодили на 5 років.

При цьому вид використання ділянки було визначено під будівництво, експлуатацію та обслуговування станції технічного обслуговування з виставковим і допоміжними приміщеннями. Відповідний договір був укладений в травні 2007 року.

Коли в 2012 році термін оренди закінчився, Київрада погодила продовжити його ще на 5 років.

Однак вже за півтора року міська рада прийняла нове рішення. У жовтні 2013 року оренду ще раз продовжили на 5 років з правом пролонгації. Одночасно цим же рішенням змінили вид використання: слова «станції технічного обслуговування з виставковим і допоміжними приміщеннями» замінили на «комплексу об’єктів соціального та адміністративного призначення з допоміжними приміщеннями та паркінгом».

Компанія «Європейський дім» була заснована в 2003 році. На момент першого рішення Київради про землевідведення в 2007 році власником фірми був Сергій Шкурат. Перед підписанням договору склад власників змінився – наполовину зі Шкуратом фірмою володів Леонід Стричак з села Залужжя Львівської області.

У 2008 році співвласниками стали Олександр Ємець, Олександр Желтан, Сергій Мухомор, Геннадій Трубніков і Володимир Стричак через ТОВ «КУА« Система капітального інвестування ».

З кінця 2010 року власником «Європейського дому» є ПАТ «ЗНКІФ« ВІК », кінцевим бенефіціаром якої є Ігор Кононенко. Нагадаємо, в 2006-2014 роках Кононенко був депутатом Київради від Блоку Леоніда Черновецького і членом постійної комісії з питань транспорту і зв’язку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua