ФГВФО заявляє про незаконне відчуження застави по кредиту банку "Фінанси та Кредит"


ФГВФО заявляє про незаконне відчуження застави по кредиту банку "Фінанси та Кредит"

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб заявляє про незаконне відчуження майна “Світловодський маслосиркомбінат” (Кіровоградська область), цілісний майновий комплекс якого з 2007 року є в заставі за іпотечним кредитом, виданим ліквідованим банком “Фінанси та кредит”.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Фонду.

“В результаті шахрайських дій невстановлених посадових осіб АТ “Світловодський маслосиркомбінат”, а саме – незаконного відчуження майнового комплексу, що є предметом іпотеки, банку “Фінанси та Кредит” і державі було завдано збитків у великих розмірах”, – йдеться в заяві ліквідатора банку на ім’я ГУ Національної поліції в Кіровоградській області.

У документі вказується, що ліквідатор банку в кінці січня 2016 отримав лист, в якому повідомлялося, що згідно з договором купівлі-продажу від 26 січня 2016 року змінився власник нерухомого майна АТ “Світловодський маслосиркомбінат”.

Відповідно до законодавства, іпотекодавець має право виключно на підставі згоди іпотекодержателя відчужувати предмет іпотеки.

Банк “Фінанси та Кредит” не давав згоду на укладення договору купівлі-продажу від 26 березня 2016 року, на підставі якого в ТОВ “Наш продукт плюс” виникло право власності на предмет іпотеки.

Майновий комплекс АТ “Світловодський маслосиркомбінат” розташований за адресою: Кіровоградська обл., М.Світловодськ, вул. Макаренко, 2, вул. Макаренко, 7 “Е”, вул. Комсомольська, 34б.

Неправомірна втрата банком предмета іпотеки вартістю 17,94 млн гривень завдасть шкоди інтересам держави.

Нагадаємо, 17 вересня НБУ визнав неплатоспроможним банк “Фінанси та Кредит”.

Основним бенефіціаром “Фінанси та Кредит” є Костянтин Жеваго.

17 грудня Національний банк вирішив ліквідувати неплатоспроможний банк “Фінанси та Кредит”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua