Створено "розумний" електричний карт для дітей молодшого шкільного віку (відео)


Створено "розумний" електричний карт для дітей молодшого шкільного віку (відео)

Компанія Actev Motors створила електричний карт для дітей молодшого шкільного віку. У цій моделі реалізовані «розумні» технологічні рішення, покликані підвищити комфорт та безпеку її використання. Новинка отримала назву Arrow Smart-Kart.

Карт Arrow Smart-Kart легко конфігурувати для використання дітьми у віці від 5 до 9 років. Щоб надати схожість з гоночним картом, є можливість персоналізації шляхом завантаження синтезованих звуків роботи різних двигунів. Пристрій обладнаний модулем бездротового зв’язку Wi-Fi. За допомогою супутнього додатка Arrow можна відслідковувати статистику карта: загальний час водіння, загальну пройдену дистанцію, максимальну швидкість.

В програмі також реалізовані функції батьківського контролю. Так, батьки можуть обмежувати максимальну швидкість руху (максимальна швидкість 12 миль на годину або 19,3 км/год), встановлювати територію, де можна кататися. Також додаток посилає повідомлення, якщо карт перебуває в нерухомому стані заданий проміжок часу. В Arrow Smart-Kart реалізовані додаткові функції безпеки. Зупинити його можна натисненням однієї кнопки, а вбудована система запобігає зіткненню в разі виявлення перешкоди на шляху прямування. Система гео-відстеження не дозволить виїхати за межі встановленої батьками території.

Пристрій надійде в продаж на початку літа за ціною $599,95. Також на додачу до карта можна буде придбати і різні аксесуари: різні варіанти корпусів, спеціальні колеса для дрифту, кермо в стилі Formula-1 тощо.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Створено "розумний" електричний карт для дітей молодшого шкільного віку (відео)» на Finance.ua - 2.4
В Контексті Finance.ua