За рік імпорт канадських товарів в Україну зріс у 2,2 рази


За рік імпорт канадських товарів в Україну зріс у 2,2 рази

Імпорт канадських товарів в Україну збільшився в 2,2 рази з 64,197 млн канадських доларів у 2014 році до 143,757 млн у 2015 році.

Про це йдеться у відповіді посольства Канади в Україні.

Канада в 2015 році експортувала в Україну мінеральне паливо, нафту, віск, рибу, ракоподібних, фармацевтичні продукти, ядерні реактори, котли, вироби із заліза або сталі.

Як повідомлялося раніше, Україна в 2015 році дозволила імпорт яловичини і свинини з Канади без додаткової сертифікації в рамках підготовки до запровадження зони вільної торгівлі між країнами.

Зазначається також, що Канада прагне до зміцнення економічних зв’язків з Україною та забезпечення ширшого доступу на ринки канадських експортерів.

Україна і Канада в даний час проводять юридичний аналіз узгодженого тексту угоди, і як тільки він буде підписаний, сторони можуть приступити до імплементації.

За даними канадського відомства, в 2014 році в Україну було експортовано сільськогосподарської продукції, продовольства і морепродуктів на $35,7 млн.

Загальний обсяг двосторонньої торгівлі між Канадою і Україною в середньому становив $293,3 млн з 2012 по 2014 рік, і, як очікується, збільшиться на 19% в результаті угоди про ЗВТ.

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк розраховує на підписання і ратифікацію угоди про зону вільної торгівлі між Україною та Канадою у 2016 році.

Україна і Канада мають намір провести спільний бізнес-форум у червні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua