Пивоварський хоче масово приватизувати інфраструктурні держактиви


Пивоварський хоче масово приватизувати інфраструктурні держактиви

Однією з умов продовження роботи на посаді міністра інфраструктури Андрій Пивоварський поставив перед парламентом вирішення питання приватизації державних інфраструктурних активів.

“Питання масової приватизації для мене критичне в тому плані, що держава не отримує ніякої вигоди від держпідприємств – її отримують корупціонери, які “присмокталися” до грошового потоку. Потім за рахунок цих грошей зі мною борються. Кажуть: адже якщо провести приватизацію, то ці ж корупціонери і куплять підприємства. А я відповідаю – нехай! “, – сказав він.

За його словами, в разі, якщо ці особи заплатять за актив, вони вже по-іншому будуть підходити до основних засобів, і якщо захочуть зрізати верстат на металобрухт, то вже подумають, яка роль цього верстата в виробничій лінійці.

“Наступний момент – реформа адміністрування податків. Я не можу більше зустрічатися з експортерами, імпортерами, бізнесом і слухати про податки. На останній зустрічі за участю прем’єра 95% запитань стосувалися податків і митниці.

Необхідно приймати всі необхідні рішення. Є механізми, інші країни це проходили. Ми знову приходимо до того, що якщо це не вирішити, я не буду успішний – ось і все “, – резюмував міністр.

Як відомо, 11 грудня міністр інфраструктури Андрій Пивоварський заявив, що йде у відставку.

4 лютого він повідомив, що відкличе свою заяву за певних умов.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua