"Укравтодор" звільнив керівників в п'яти областях через виявлені порушення


"Укравтодор" звільнив керівників в п'яти областях через виявлені порушення

Державне агентство автомобільних доріг України (“Укравтодор”) звільнило керівників своїх структурних підрозділів – Служби автомобільних доріг у Черкаській, Миколаївській, Чернігівській, Львівській та Івано-Франківській областях через виявлені порушення фінансово-господарської діяльності цих підприємств за результатами проведення аудиту і передав відповідні матеріали в Генеральну прокуратуру.

Про це повідомив глава “Укравтодору” Андрій Батищев.

“На сьогодні аудиторами вже перевірено Служби автомобільних доріг (САД) у Черкаській, Миколаївській, Чернігівській, Львівській та Івано-Франківській областях, де виявлено факти посадової недбалості і недостатнього контролю за використанням коштів. В результаті з керівниками САД вже розірвані трудові відносини, а матеріали передані в Генеральну прокуратуру. Попереду аудити в інших областях України “, – повідомив Батищев.

Він також зазначив, що “Укравтодор” проводить як внутрішні контрольні заходи, так і аудит з метою контролю фінансової та господарської діяльності підприємств, які знаходяться в сфері управління дорожнього держагентства.

Він уточнив, що в основному аудити проводяться згідно з планом, але бувають і позапланові перевірки діяльності підприємства.

“Іноді, якщо на те є вагомі підстави, такі як звернення громадян або правоохоронних органів, або виробнича необхідність, коли потрібно терміново проаналізувати ситуацію, що склалася, проводяться позапланові контрольні заходи”, – підкреслив керівник “Укравтодору”.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України 7 жовтня 2015 року призначив главою Державного агентства автомобільних доріг України ( “Укравтодор”) Андрія Батищева, до цього обіймав посаду заступника голови правління держкомпанії “Автомобільні дороги України”, яка була ліквідована урядом в липні минулого року.

У 2015 році Міністерство інфраструктури початок процес децентралізації системи управління дорожнім господарством, що передбачає передачу шляхів місцевого значення в управління місцевим органам влади. Крім того, міністерство має намір позбавити “Укравтодор” функцій виконавця і контролера, залишивши йому лише повноваження виступати замовником будівництва дороги.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Укравтодор
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua